Nasza firma

De Graaf Poland Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 1997 roku.

Z  naszej pasji do wędkowania w 2005 roku rozpoczęliśmy produkcję zanęt i komponentów wędkarskich pod marką StarFish. Jesteśmy jednym z większych przedsiębiorstw w Europie w segmencie produkcji zanęt wędkarskich. Bardzo bogate doświadczenie w połączeniu z wieloletnią praktyką umacnia naszą pozycję na rynku i pozwala nam zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej doświadczonych wędkarzy.

Naszą najsilniejszą stroną jest posiadanie nowoczesnych hal produkcyjnych, parku maszynowego i sztabu doświadczonych pracowników. Nasze zanęty wędkarskie przed wprowadzeniem na rynek są sprawdzane przez testerów na różnych łowiskach, zarówno w kraju, jak i za granicą. Drużyny wędkarskie pod banderą StarFish godnie reprezentują naszą markę na arenie europejskiej, pomagając nam udoskonalać produkty tak, aby były jeszcze bardziej skuteczne nawet na wodach o dużej presji wędkarskiej

50-cioletnia działalność grupy De Graaf na światowym rynku i pasja z jaką podchodzimy do naszej pracy sprawia, że możemy zaproponować Państwu produkty spełniające rygorystyczne  normy wymagane na rynku Unii Europejskiej.

Nasza Firma ma szerokie możliwości produkcyjne i chętnie podejmuje nowe wyzwania.

De Graaf Poland Sp. z o.o. należy do elitarnego klubu Gazel Biznesu grona najdynamiczniej rozwijających się firm

W 2017 roku firma otrzymała wyróżnienie w rankingu miesięcznika FORBES – DIAMENTY FORBESA 2017 w kategorii firm o poziomie przychodów od 5 do 50 mln PLN w województwie pomorskim.

Firma została wyróżniona w konkursie Pracodawca Roku Powiatu Tczewskiego 2017 w kategorii średni pracodawca.

Napisz do nas