O firmie

Dowiedz się o nas więcej

Nasza firma StarFish

Marka StarFish istnieje na rynku polskim od 2005 roku.

Nasza Firma ma szerokie możliwości produkcyjne i chętnie podejmuje nowe wyzwania.

Kilkuletnia działalność firmy StarFish Poland Sp. z o.o. na światowym rynku i pasja z jaką podchodzimy do naszej pracy sprawia, że możemy zaproponować Państwu produkty spełniające rygorystyczne normy wymagane na rynku Unii Europejskiej.

Naszą najsilniejszą stroną jest posiadanie nowoczesnych hal produkcyjnych, parku maszynowego i sztabu doświadczonych pracowników. Nasze zanęty wędkarskie przed wprowadzeniem na rynek są sprawdzane przez testerów na różnych łowiskach, zarówno w kraju, jak i za granicą. Drużyny wędkarskie pod banderą StarFish godnie reprezentują naszą markę na arenie europejskiej, pomagając nam udoskonalać produkty tak, aby były jeszcze bardziej skuteczne nawet na wodach o dużej presji wędkarskiej

Z naszej pasji do wędkowania w 2005 roku rozpoczęliśmy produkcję zanęt i komponentów wędkarskich pod marką StarFish. Jesteśmy jednym z większych przedsiębiorstw w Europie w segmencie produkcji zanęt wędkarskich. Bardzo bogate doświadczenie w połączeniu z wieloletnią praktyką umacnia naszą pozycję na rynku i pozwala nam zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej doświadczonych wędkarzy.

Masz pytania - zadzwoń!